WFG CONSULTING

Skupina WF group zabezpečuje klientom komplexné služby a kvalitný servis v oblasti finančno- sprostredkovateľkej činnosti , realitného developmentu, komerčných a rezidenčných nehnuteľností. Sústredujeme sa hlavne na cieľovú skupinu VIP klientov bonitnejšieho charakteru v minimálnom objeme od 500 tis. Eur. Za 10 rokov histórie skupiny WF Group a spoločnosti WFG Consulting sme pomohli prefinancovať projekty rôzneho zamerania v objeme vyše 350 milionov Eur a pomohli vyše stovke klientov pri plnení ich podnikateľských zámerov.

Partneri:

Fio banka - partner WFG Consulting

O SPOLOČNOSTI

Sesterská spoločnosť WFG Consulting so sídlom v Prahe je investičná spoločnosť s personálnym obsadením so skúsenosťami a dlhoročnou praxou v oblasti bankovníctva. Prioritne sa orientujeme na sprostrekovanie financovania stredných a veľkých podnikov, development a investície do retailu, shopping centier a logistiky, na bytové, nebytové objekty a komplexy vo všetkých regiónoch SR a ČR.

V spolupráci s partnerskými spoločnosťami realizujeme projekty v rôznych segmentoch trhu počnúc spracovaním projektov, inžiniering, zmeny územných plánov, podpora procesov získavania potrebných povolení, komplexne právne poradenstvo, činnosť stavebného auditu až po výber stavebnej spoločnosti. Okrem toho, so svojim profesionálnym tímom poskytujeme širokú škálu poradenských a konzultačných služieb v rámci poskytovania korporátnych úverov. Zabezpečíme nájomcov zahraničných overených značiek. Náš tím pozostáva zo skúsených projektových manažérov, architektov, právnikov, účtovníkov, audítorov a prekladateľov.

WFG Consulting s. r. o. - Dôvernosť informácií

Dôvernosť informácií

Zaoberame sa vyhľadávaním výhodných investícií a perspektívnych podnikateľských zámerov.

WFG Consulting s. r. o. - Profesionálne správanie

Profesionálne správanie

Poskytujeme pomoc v rámci poradenskej, konzultačnej činnosti, hľadania vhodných partnerov.

WFG Consulting s. r. o. - Osobné nasadenie

Osobné nasadenie

Zakladáme si na korektných vzťahoch a máme záujem o dlhodobú obchodnú spoluprácu.

WFG Consulting s. r. o. - Inovatívnosť riešení

Inovatívnosť riešení

Pracujeme so širokým spektrom inovatívnych služieb v rôznych odvetviach a oboroch.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre WFG Consulting s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.